2026.06.20.-án, szombaton, önkénteseink üzemeltették a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma által szervezett programon a füstsátrat, de segítséget nyújtottak a kőbányai fecskendő, valamint a szimulátor bemutatásában is.

Az idei évben is sok látogatót vonzott a Katasztrófavédelem Központi Múzeumának programja, így a füstsátrat is sok-sok látogató, kicsik és nagyok is kipróbálták.

Az idei évben Alapítványunk nagyobb létszámmal tudott megjelenni a rendezvényen, így több területen is tudtuk támogatni annak lebonyolítását.

Fotó: Bagu Kitti, Molnár Valentin


Vélemény, hozzászólás?