Nyitott Szertárkapuk néven tartotta meg szokásos gyereknapi programját a X. kerülti Hivatásos Tűzoltóparancsnokság és a Katasztrófavédelem Központi Múzeuma idén is.

Gyermeknap alkalmából örömmel vettünk részt a rendezvényen, ahol arra törekedtünk, hogy bemutatóinkkal és programjainkkal a kicsik és a nagyok számára egyaránt érdekes, élményekben gazdag pillanatokat szerezzünk.

A gyermekek a jövőnk zálogai, ezért közös felelősségünk, hogy támogassuk fejlődésüket, tanulásukat és nevelésüket. Az értük végzett munka nemcsak az ő boldogulásukat szolgálja, hanem egy erősebb, tudatosabb és összetartóbb társadalom alapjait is építi.

Köszönjük mindenkinek, aki meglátogatott bennünket, érdeklődött programjaink iránt, és velünk együtt tette emlékezetessé ezt a napot!

Fotó: Bagu Kitti, Dániel Zoltán


Vélemény, hozzászólás?